Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Ing. Roman M.

Foto: Ing. Roman M.

ID: 270204

Bydliště: ulice, čp, Čerčany lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1957
Platnost: 27.11.2015 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1976 - 1981
České vysoké učení technické Praha, fakulta elektrotechnická - technická kybernetika, řídicí technika
Vysokoškolské / univerzitní

Praxe

2006 - 2014
LONZA Biotec s.r.o.
Technika, elektrotechnika a energetika , Project manager
Pozice v investičním oddělení, zodpovědnost za řízení investičních projektů v oblasti elektro, měření a regulace (MaR), vzduchotechnika a klimatizace – poptávky, účast na výběrových řízeních, koordinace dodavatelů, hlídání nákladů, provádění instalační kvalifikace (dokumentované ověření zda nainstalovaná zařízení odpovídají parametrům projektu a zda je instalace kompletní). Člen skupiny Facility managementu. Tento tým měl na starost správu budov, zabezpečovací zařízení, energetiku, odpadové hospodářství a nákup služeb (autodoprava, úklid, stravování…). V rámci týmu jsem zodpovídal za systémy EPS (elektrická požární signalizace), EZS (elektronické zabezpečovací systémy), kamerový systém, výstražné systémy (evakuační rozhlas, sirény), docházkový a přístupový systém do jednotlivých objektů, vzduchotechniku a klimatizaci v rámci areálu podniku – pravidelné revize dle platné legislativy, pravidelné zkoušky výstražných systémů, plánování preventivní údržby a jejího rozsahu, vyhodnocování funkce a rozšiřování zabezpečovacích systémů, hlídání a optimalizace nákladů na údržbu, tvorba a správa technické dokumentace pro danou oblast. Zkušenosti s prací v některých modulech systému SAP, s tvorbou řízené dokumentace (systém Documentum), se SW systémem pro řízení odchylek a změnových řízení (TrackWise). Správce systému pro elektronické sledování investičních projektů.
1992 - 2006
MARTIA a.s.
Technika, elektrotechnika a energetika , Elektroinženýr
Pozice ve středisku Praha. Programování a zprovozňování řídicích systémů pro vytápění, vzduchotechniku a chlazení v ČR i v zahraničí – kancelářské budovy, hotely, průmyslové objekty. Zkušenosti s řídicími systémy od švýcarské firmy Sauter a se systémy od firmy Siemens.
1990 - 1992
INTHERM Praha
Technika, elektrotechnika a energetika , Elektroinženýr
Programování a zprovozňování řídicích systémů pro vytápění, vzduchotechniku a chlazení – kancelářské budovy, průmyslové objekty. Zkušenosti s řídicími systémy od firmy Johnson Controls.
1981 - 1990
ZPA Dodavatelský podnik
Technika, elektrotechnika a energetika , Elektroinženýr
Projektování a zprovozňování řídicích systémů v ČR a v zahraničí pro průmysl – elektrárny, metalurgie. Řídicí systémy ZPA a od firmy Sauter.

Jazykové znalosti

němčina
mírně pokročilá
ruština
mírně pokročilá
angličtina
středně pokročilá
slovenština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2007 - školení ISPE (International Society for Pharmaceutical Engineering) – vzduchotechnika pro čisté prostory ve farmacii

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek