Foto: Petr K., DiS.
ID: 193618

Petr K., DiS.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  34 let


  Aktualizace 04.11.2013
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2004 - 2008
  Vyšší odborná škola ekonomických studií - Ekonomika a účetnictví
  Vyšší odborné
  1998 - 2002
  Obchodní akademie Beroun - Ekonomika a účetnictví
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2009 - 2013
  Česká spořitelna, a.s.
  Stavebnictví a reality , Facility Manager
  Administrace nájemních smluv pro objekty centrály v Praze, nájemní smlouvy s poskytovateli služeb TSB, nájemní smlouvy pro pobočky v Severozápadních Čechách a ATM řetězce OBI. Vyjednávání podmínek, uzavírání smluv, změny a ukončování nájemní smluv.
  2008 - 2009
  BEMETT, a.s.
  Stavebnictví a reality , Geodet/zeměměřič
  Zajišťování informací o území – podklad projektu pro územní rozhodnutí. Účast na kontrolních dnech projektu pro územní rozhodnutí a stavební povolení. Vyřízení územního rozhodnutí a stavebního povolení. Projednání změn stavby, účast na kontrolních dnech stavby. Vyřízení kolaudačního souhlasu. Smlouvy a předávání inženýrských sítí a komunikací.
  2005 - 2007
  Město Zdice
  Státní a veřejná správa , Referent
  Referent investic – zajišťování přípravy investičních akcí, zpravování investičních záměrů podle zadání, způsobu financování, projektové přípravy apod. Řešení majetkoprávních vztahů podle investičních záměrů a technickoekonomických požadavků. Zpracování rozpočtů a plánů nákladů na přípravné, průzkumové a projektové práce. Zajišťování realizace investičních akcí, výběr a koordinace dodavatelů a jiných účastníků stavby, příprava, uzavírání a provádění změn smluv, prověřování a zajišťování úplnosti investiční dokumentace staveb. Průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu. Technickoekonomické hodnocení efektivnosti investic včetně návrhů opatření na změny. Posuzování technickoekonomických zadání investic z hlediska finančního zajištění. Vypracování stanovisek k přímým investicím města, k investicím právnických či fyzických osob.
  2004 - 2005
  Město Zdice
  Státní a veřejná správa , Referent
  Administrativní práce, kompexní zajištění spisové služby stavebního úřadu a přearchivační péči o písemnosti, včetně archivace technické dokumentace staveb a jednotlivých objektů. Zajištění výkonu státní správy na úseku výstavby a územního plánu v pravomoci stavebního úřadu ve smyslu stavebního zákona v daných katastrálních územích. Zajištění výkonu samosprávy a investic v menším rozsahu příprava.
 • Jazykové znalosti

  francouzština  -  základní
  angličtina  -  středně pokročilá
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  (X)HTML, CSS
 • Zájmy

  výpočetní technika, webdesign, geocaching, hudba
 • Trvalé bydliště

  Lochovice 74, Lochovice, Lochovice, 26723

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45