Foto: Dmitrij F.
ID: 101433

Dmitrij F.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  46 let


  Aktualizace 13.01.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1994 - 1999
  TU Liberec - Technolog
  Vysokoškolské / univerzitní
 • Praxe

  2011 - 2013
  MIANO group s.r.o. - Water piping equipment supplier
  Management , Obchodní ředitel/manažer
  Tvorba a implementace obchodní strategie, nastavení obchodních cílů. Akvizice nových zákazníku. Práce s širokým sortimentem. Návrh a tvorba katalogu, reklamy, letáku, technické překlady materiálů od vyrobců. 1. Sestavování rozpočtu a zodpovědnost za jeho čerpání. Tvorba cenových a marketingových analýz. Příprava mezinárodních veletrhu a účast. (Aquatherm Moskva, Mosbuild, JugBuild, SibBuild). Příprava obchodně technických školeni u zákazníka. Tvorba prezentaci a dalších akci propagujících společnost a nabízené produkty. Úzká spolupráce s výrobci v technické podpoře jejích produktů směrem k zákazníkovy, řešení případných reklamaci. Jednání s klíčovými zákazníky (TOP clients). Uzavírání podmínek a smluv.
  2009 - 2011
  WAVIN Ekoplastik s.r.o. - výrobce plastových potrubních systémů
  Management , Country Director / Manager
  Příprava, kontrola a plánováni výroby v Rusku, tvorba obchodní strategie, nastavení obchodních cílů Příprava ročního plánu a měsíčních forecastů prodejů Předkládání reportů top managementu, obhajoba předkládaných návrhů před vedením společnosti Navrhování motivačních podmínek/bonusů, sledování planu SPC Technická podpora, marketing, reklama, tvorba prezentaci, příprava a provádění technické obchodních školení Certifikace distribuované produkci a nových výrobků. Řešení reklamačních a logistických případu.
  2002 - 2009
  WAVIN Ekoplastik s.r.o. - výrobce plastových potrubních systémů
  Obchod, nákup, prodej , Analytik prodeje
  Vedení východního obchodního oddělení (SNS státy). Vytváření obchodní politiky do svěřených států a její vyhodnocení, komunikace a jednání se zákazníkem (TOP vedení firem, majitele firem), navrhovaní případných opatření a stimulací. Zpracování nových kontaktů Plánovaní, sledovaní a vyhodnocení prodejů, formovaní a vyjednávání obchodních a platebních podmínek Plánování ročního rozpočtu odděleni, podíl na sestavování ročního budgetu v rámci celé firmy Vyhodnocování osobních výkonů a dosažených výsledků v oddělení Plánování a organizace účastí na vybraných mezinárodních veletrzích (Aquatherm Moskva, Kijev, Baltic Bulding Week St.Peterburg). Navrhování a schvalování dizajnu a koncepci výstavních stánků. Navrhování a kontrola prováděné reklamy (inzerce a články do vybraných časopisů), spolupráce se zahraničními vydavatelství. Časté služební cesty do svěřených států, obchodní schůzky v tuzemsku. Držitel Gold Ok card od ČSA Řízení logistických procesů v rámci oddělení (objednávky, nakládky, doprava, celní dokumentace) Zajištění certifikací produkci ve svěřených státech.
  1999 - 2002
  Polastar s.r.o. - the intilligent smart glass & plastik, Praha, ČR
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní ředitel/manažer
  Exportní prodej (reexport) Kontrola skladového hospodářství (celní sklady) Vyhledáváni nových zahraničních partnerů, sjednávání obchodních podmínek, příprava kontraktů Kontrola celní a doprovodné dokumentace. Zajištění mezinárodni kamionové dopravy Příprava cenových nabídek a zajištění dodávek odběratelům
  1996 - 1999
  Stix Ltd.
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
  Zprostředkovatelská činnost – textilní strojírenství (stroje, náhradní díly, textilní suroviny)
 • Jazykové znalosti

  angličtina
  mírně pokročilá
  čeština
  výborná
  ruština
  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Jachting, plavání, rybolov
 • Trvalé bydliště

  Šlitrova 1997, Praha 9, 19016

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45