Není foto: Mária Š.
ID: 265630

Mária Š.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  28 let


  Aktualizace 17.04.2015
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2012 - 2015
  B.I.B.S., a.s. - BA(Hons) in Business Management
  Bakalářské
  1998 - 2006
  Jazykové Gymnázium Gelnica - všeobecné
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2010 - 2015
  ING BANK,a.s.
  Bankovnictví a finanční služby , Bankovní specialista
  Realizace zákaznického servisu klientům retailového bankovnictví. Organizace práce cca 10 členného týmu operátorů call centra.Rozdělování hovorů a kontrola práce operátorů, náslechu. Řízení toku obchodních dokumentech, k rozhodování o prioritních Zpracování příslušných front, dodržováním plněného SLA'sa KPI 's. Vedení a motivace týmu, Hodnocení, poskytování zpětné vazby. Zajištění vzdělávání týmu v oblasti produktové, systémové i komunikačních dovedností. Účast na projektech a workshopech s cílem zefektivnit procesy a postupy Spolupodílení na tvorbě metodiky a pracovních postupů pro pracovníky oddělení Organizace času - plánování směny a docházky, delegace denní pracoven náplně podle kapacitního modelu. Účast na výběru nových operátorů do týmu. Reporting managementu a distribuce informací od managementu k týmu.
  2008 - 2010
  SALVE FINANCE, a.s.
  Bankovnictví a finanční služby , Osobní bankéř
  Zajišťování komplexního prodeje všech produktů a služeb z portfolia společnosti. Poskytování informací a poradenství klientům s cílem maximalizovat příjmy společnosti.Manipulování s hodnotami, vedení předepsaných evidenci a zajišťování činností spojené s ochranou a bezpečností svěřených hodnot.
  2007 - 2008
  AAA a.s.
  Obchod, nákup, prodej , Pracovník call centra
  Kontaktování zákazníků, vyhledávání nových klientů, porovnávání a sledování konkurence, aktivní nabízení a prodej produktů a služeb, sjednávání obchodního setkání a podmínek. Aktivní prodej aut na leasing, přípravu smluv, příprava splátkového kalendáře, administrativa, výkup aut, práce s pokladnou a hotovostí, recepce, informování zákazníků, řešení reklamací.
 • Jazykové znalosti

  čeština  -  pokročilá
  slovenština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Zájmy

  rodina, sport
 • Trvalé bydliště

  Křivoklátska 455, Praha, 19900

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45