Foto: Lenka Č.
ID: 299320

Lenka Č.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  27 let


  Aktualizace 02.09.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2016 - 2016
  Centrum Informační Společnosti s.r.o. Praha 10 - Specialista Marketingu - osvědčení o profesní kvalifikaci EQF 5
  SŠ s maturitou
  2008 - 2010
  Euroškola Česká Lípa - Ekonomika a výpočetní technika - zakončeno maturitní zkouškou EQF 4
  SŠ s maturitou
  2004 - 2007
  Střední průmyslová škola Česká Lípa - Technická administrativa
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2016 - 2016
  IT assistance s.r.o.
  Administrativa , Asistentka
  Správa agendy spojená s oběhem dokladů, zajištění podkladů pro účetní, příprava a pomoc při zpracování výběrových řízení, evidence došlé pošty, komunikace s úřady a dopravci, přebírání dodávek a jejich platba, zajištění a evidence marketingového skladu, organizace firemních akcí, přijímání návštěv a péče o návštěvy, zajištění chodu recepce.
  2014 - 2015
  Masox a.s.
  Gastronomie a pohostinství , Vedoucí provozu / provozní
  Řízení, organizace a plánování provozu v několika provozovnách, práce s pokladním systémem, marketingová propagace provozovny, zabezpečování plnění úkolů zaměstnanců a jejich kontrola, tvorba obchodních a finančních plánů restaurace/herny, dohled nad provozem, zajišťování lidských zdrojů, jednání s obchodními partnery a dodavateli, motivace a hodnocení zaměstnanců, vedení dokumentace a docházkové evidence, vedení provozní knihy HACCP, zajišťování školení BOZP, provádění pravidelných inventur zboží na provozovně, výběr VLT a VHP strojů, provádění měsíčních vyúčování a uzávěrek strojů.
  2011 - 2014
  MW Game s.r.o.
  Gastronomie a pohostinství , Vedoucí provozu / provozní
  Evidence docházky zaměstnanců, příprava podkladů pro účetní, vyřizování obchodní korespondence, řízení, organizace a plánování provozu v několika provozovnách najednou, práce s pokladním systémem, zabezpečování plnění úkolů zaměstnanců, tvorba obchodních a finančních plánů restaurace/herny, dohled nad provozem, zajišťování lidských zdrojů, jednání s obchodními partnery a dodavateli, motivace a hodnocení zaměstnanců, vedení dokumentace a docházkové evidence, marketingová propagace, provádění pravidelných inventur zboží na provozovně, výběr VLT a VHP strojů, provádění měsíčních vyúčování a uzávěrek strojů.
  2011 - 2011
  OVB Alfinanz a.s.
  Bankovnictví a finanční služby , Finanční poradce
  Aktivní vyhledávání a oslovování klientů, udržování kontaktů se stávajícími klienty, uzavírání pojistných smluv s klienty, vedení dokumentace.
  2009 - 2010
  Vodafone Czech Republic a.s.
  Telekomunikace , Pracovník call centra
  Komunikace s klienty a zodpovídání jejich dotazů přes telefon nebo e-mail, podávání informací o nových a stávajících produktech, doporučování a prodej produktů, aktivní vyhledávání nových potencionálních klientů.
  2008 - 2008
  SPAR s.r.o. ČR
  Obchod, nákup, prodej , Pokladní
  Komunikace se zákazníkem, přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování, přejímání, kontrola a skladování zboží, provádění inventury, práce na pokladních systémech, výdej stvrzenek a pokladních dokladů.
  2004 - 2006
  Procházka MASO-UZENINY spol. s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Prodavač
  Sezoní výpomoc, uskladňování a kontrola zboží, čištění a údržba zařízení, výpomoc při výrobě jídel, obsluha zákazníků, výdej a prodej doplňkového zboží.
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  angličtina  -  základní
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MacOS, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Databázové systémy
  MS Access
 • Zájmy

  Běh, fitness, zdravý životní styl, společenské tance, počítačová a mobilní technologie, produkty apple, auto-moto novinky, muzikály, kino, stand-up comedy, dokumentární filmy, módní trendy.
 • Trvalé bydliště

  Prorektorská 662/2, Malešice, Praha 10, 10800

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45