Foto: Ivana M.
ID: 180285

Ivana M.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  40 let


  Aktualizace 10.05.2013
Už nehledá práci

 • Moje představa o hledané práci

 • Vzdělání

  1990 - 1995
  Obchodní akademie Liberec - Ekonomika
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2005 - 2013
  KPMG Česká republika, s.r.o.
  Administrativa , Asistentka
  Specialista na vyhledávání a získávání dat pro prodejní a marketingové účely z externích i interních zdrojů (sektorové analýzy, benchmarking, výzkumy, Press monitoring, monitoring vypisovaných výběrových řízení). Kompletní příprava nabídek a podkladů pro tendry v rámci soukromého tak i veřejného sektoru včetně výběrových řízení v režimu zákona o veřejných zakázkách. Zajišťování dokumentace, sledování průběhu zadávacího řízení, komunikace se zadavateli i s projektovými manažery, kompletace textové části nabídky a potřebných dokumentů. Zodpovědnost za úplnost obsahu a dodržení termínu odevzdání nabídky. Pomoc se zajištěním referencí. Příprava vzorových standardizovaných dokumentů pro efektivní přípravu nabídek Firemní CRM:EMS databáze – příprava přehledu velkých projektů, kontrola nabídek zadaných do databáze, kontrola správnosti názvu společnosti (aktualizace názvu společnosti, adres atd.). Příprava reportů před odchodem lidí ze společnosti. Příprav prodejní reportů v rámci manažerského účetnictví (kontrola úplnosti a správnosti vstupních dat, komunikace s manažery projektů). Specialista na průzkumy trhu – koordinace aktivit, příprava distribučních seznamů, komunikace s externí agenturou. Specialista na přípravu klientských prezentací v PW (návrh struktury, zajištění grafických prvků, komunikace s projektovým manažerem). Koordinátor oddělení kvality ISO 9001 – - řízení změn systému jakosti a udržovaní platnosti systémové dokumentace, sledování změn systému jakosti, provádění interních auditů, zpracovávání zpráv z jednotlivých auditů, včetně rozdělení, odpovědností za nápravná opatření, sledování plnění opatření k neshodám zjištěným při jednotlivých auditech, provádění periodických vyhodnocování interních auditů procesu a produktu.
  2002 - 2005
  KPMG Česká republika, s.r.o.
  Administrativa , Asistentka
  Příprava a organizace marketingových akcí pro klienty KPMG (snídaně, semináře). Pomoc při přípravě marketingových materiálů (prezentace na školení a semináře, brožury, factsheets), včetně pozvánek a balíčků pro klienty. Koordinátor oddělení kvality ISO 9001 – - řízení změn systému jakosti a udržovaní platnosti systémové dokumentace, sledování změn systému jakosti, provádění interních auditů, zpracovávání zpráv z jednotlivých auditů, včetně rozdělení, odpovědností za nápravná opatření, sledování plnění opatření k neshodám zjištěným při jednotlivých auditech, provádění periodických vyhodnocování interních auditů procesu a produktu. Řízení malého týmů (2-3 osoby)
  1997 - 2002
  KPMG Česká republika, s.r.o.
  Administrativa , Asistentka
  Administrativní podpora celého oddělení (v průměru 70 lidí). Organizace interních i externích meetingů. Příprava obchodní korespondence. Odpovědnost za rezervace hotelů, letadel, aut, atd.
  1995 - 1997
  KPMG Česká republika, s.r.o.
  Administrativa , Recepční v cestovním ruchu
  Příchozí a odchozí hovory, pošta, faxy. Rezervace a příprava zasedacích místností. Archivace materiálů firmy.
 • Jazykové znalosti

  angličtina
  mírně pokročilá
  čeština
  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  cestování, plavání a čtení detektivek
 • Trvalé bydliště

  Příkrý vrch 47, Liberec 14, 46014

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45