Foto: Gabriela A.
ID: 224274

Gabriela A.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  40 let


  Aktualizace 16.03.2015
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1990 - 1994
  Střední hotelová škola Turnov - provoz hotelu a spol. stravování a cestovní ruch
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2014 - 2015
  ZŠ Pasířská, příspěvková organizace, Jablonec nad Nisou
  Management , Marketingový ředitel/manažer
  Vedoucí školní jídelny - vedení 5 zaměstnanců kuchyně, objednávky potravin, příjemky, výdejky, přebírání zboží, hygiena, bezpečnost práce, vytváření jídelníčků pro děti (celkem 380 strávníků) s přihlédnutím na dodržování tzv. spotřebního koše, kontrola toku finančních prostředků, dodržování denních finančních limitů, vedení pokladny s hotovostí, vytváření hromadných příkazů přes banku, měsíční uzávěrky skladu potravin, čistících prostředků a ochranných pomůcek. Práce s interním programem VIS.
  1998 - 2013
  Mezinárodní výstavy s.r.o., Jablonec nad Nisou
  Administrativa , Asistentka
  Asistenta jednatele společnosti + referent marketingu + produkční pracovník - vedení veškeré agendy společnosti, příprava podkladů pro účetnictví, zpracovávání objednávek, vyhotovování fakturace dle podkladů účetní, vedení pokladny, vyhotovování cestovních příkazů, komunikace s celnicí - vyhotovování A.T.A. karnetů, komunikace se zákazníky stávajícícmi a novými a to i v německém jazyce, úzká spolupráce s jednatelem spol. tzn. psaní korespondence a veškerých písemností, akviziční činnost a osobní jednání se zákazníky, vyhotovování rozpočtů, smluv o dílo. Ososbní účast na veletrzích v ČR i zahraničí především Düsseldorfu, Frankfurtu, Mnichově, Polsku a na Slovensku. Vyřizování technických záležitostí na výstavištích - komunikace v německém jazyce, řešení problémů při předávání expozic vystavovatelům, předávání podkladů pro montážní pracovníky, zařizování ubytování pro mont. pracovníky v ČR i zahraničí, objednávky dopravy kamionů.
  1996 - 1998
  Pivovar Vratislavice a.s.
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
  Obchodní činnost pro Německo - oblast Sasko a Thüringer - objednávky zboží pro německé odběratele (Kaufland, Penny Market, Real), koordinace nákupu - komunikace s odběrateli v německém jazyce - dodávky zboží, zajišťování promotion akcí - ochutnávek na obchodech - zajišťová ní zboží pro ochutnávkové akce na obchodech - plně využit ŘP sk. B (nutná samostatnost a orientace)
  1994 - 1995
  Hotel Rehavilat Jablonec nad Nisou
  Gastronomie a pohostinství , Zaměstnanec provozu restaurace
  - složitější obsluha v restauraci hotelu, uzávěrky, inventarizace, práce na recepci v hotelu, evidence hostů, komunikace s hosty i ze zahraničí - využití německého jazyka a dosaženého vzdělání v oboru v praxi
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  základní
  němčina  -  středně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Zájmy

  rodina,sport, kultura, hudba, cestování
 • Trvalé bydliště

  Na Mýtině, 14, Jablonec nad Nisou, 46601

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45