Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Bc. Lenka H.

Foto: Bc. Lenka H.

ID: 24993

Bydliště: ulice, čp, Týnec nad Sázavou lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1986
Platnost: 21.08.2013 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2006 - 2010
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem - Podniková ekonomika a management
Bakalářské
2002 - 2006
Obchodní akademie Chomutov (Černovická) - Podniková ekonomika
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2012 - 2013
ASEKOL s.r.o.
Administrativa , Asistentka
asistentka obchodního oddělení - správa dokumentace, korespondence, denní komunikace s klienty, příprava a zpracování smluvních dokumentů a registračních dokumentů pro Ministerstvo životního prostředí, práce v informačním systému AsIS (CRM) - registrace klienta, správa kontaktních údajů klienta, poradenství s vyplňováním kvartálního hlášení, kontrola uhrazených faktur, kontrola kvartálních hlášení, zasílání 1. a 2. upomínek, vystavování penalizací; agenda auditů (návrh, kontrola), agenda refundací (smlouvy, souhlasy), komunikace s MŽP, denní práce s tabulkovým kalkulátor Excel, příprava prezentací pro dozorčí radu, ad hoc úkoly od ředitele a manažera obchodního oddělení, zápisy z porad, spolupráce s ostatními odděleními, úzká spolupráce s marketingovým oddělením (účast na veletrzích, návrhy dárků pro klienty, příprava propagačních materiálů), správa www stránek obchodního oddělení
2009 - 2012
MILENIUM 3000 spol. s r.o./Antonín Drbohlav
Administrativa , Asistentka
příjem, zápis i vystavení a odesílání faktur, veškerá korespondence, objednávky, reklamace apod., vedení docházek zaměstnanců, rozdělování práce zaměstnancům, kontrola zaměstnanců, vyřizování pojistných událostí, plánování schůzek a jiných událostí pro jednatele společnosti, příprava smluv, dodatků, předávacích protokolů apod., personalistika, platební příkazy, přípravy pro jednání, zápisy z porad, práce s PC a kopírkou, správa veškeré dokumentace (vedení kanceláře), komunikace s úřady, zákazníky apod., vedení kancelářeského skladu a skladu materiálu, nákup potřeb, pokladna, organizace školení pro zaměstnance, organizace pravidelných revizí (elektro, plyn.zařízení, kotle, hromosvody, hasící přístroje, hydranty apod.), předávání prostor novým zákazníkům, komunikace se zákazníky a péče o ně, zajišťování odstraňování havárií v areálu a ostatních nemovitostech, zajišťování a udržování v platnosti technické prohlídky vozového parku společnosti, zajišťování veškerých úkonů souvisejících s dodávkami vody, el.energie, TKO, strážní služby, telekomunikačních služeb apod. - např. přepisy elektřiny, plynu atd., konzultace s právníky a daňovými poradci, tvorba inzerátů, spolupráce s účtárnou a ostatními zaměstnanci apod.
2006 - 2009
Kebek s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Prodavač
práce všeho druhu pro vedoucího prodejny - vystavení a příjem faktur, přímý prodej, práce s pokladnou, správa dokumentace, komunikace se zákazníkem (objednávky, reklamace apod.), péče o zákazníka, komunikace a spolupráce se skladem, doplňování zboží, udržování čistoty prodejny, inventury apod.
2005 - 2006
Kebek s.r.o.
Výroba a průmysl , Dělník v chemii a potravinářství
skladnice - komunikace s prodejnou, chystání zboží pro zákazníka/prodejnu, inventury apod.
2004 - 2005
Tiskárna Akord s.r.o.
Výroba a průmysl , Dělník v chemii a potravinářství
pomocný dělník při kopírování, scanování dokumentů, při výrobě razítek, vizitek, novin, příprava a zhotovení docházkových knih, pokladních dokladů, dodacích listů, paragonů, různých tiskopisů apod., příprava papírových dokumentů pro ořezání atd.

Jazykové znalosti

němčina
základní / pasivní
angličtina
mírně pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2005 - Státní zkouška z kancelářského psaní na klávesnici, 2013 - Prodejní seminář (Business Success)

Zájmy

Hudba, sport (jízda na kole, jízda na koni, in-line brusle, plavání, lyžování..), kultura, zvířata, cestování, domácnost, zahradničení, kino, můj partner a pejsek :-)

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek