Foto: Lenka J.
ID: 276548

Lenka J.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  38 let


  Aktualizace 11.08.2015
Už nehledá práci

 • Moje představa o hledané práci

 • Vzdělání

  1995 - 1997
  SOUz Doksy - Podnikání v oboru obchodu a služeb
  SŠ s maturitou
  1992 - 1995
  SOU 28.října, Česká Lípa - Rodinná škola
  Vyučení
 • Praxe

  2008 - 2015
  Provident financial s.r.o
  Administrativa , Administrativní pracovník
  Jako administrativní pracovnice jsem každý den rozvíjela své zkušenosti a komunikační schopnosti s externími i interními zákazníky. Účtování obchodních zástupců, zadávání nových smluv, kontrola smluv, zpracování výběrů obchodních zástupců a příprava kabely na nový týden. Zpracování reportů pro jednotlivé obchodní skupiny. Podpora obchodního oddělení, telefonování zákazníkům v prodlení, prodejních telefonátů. Zástupce office managerky.
  2004 - 2008
  Česká pojišťovna a.s.
  Administrativa , Asistentka
  Příprava podkladů na jednotlivé porady AŘ včetně prezentací, zpracování pošty agenturního ředitele a její přidělení managerům, plány porad (agenturní i regionální), organizace a příprava porad včetně zápisů. Zpracování agenturních reportů (analýzy MS, provize obchodních zástupců...) rozdělování adresného materiálu, přehledy personálního obsazení agentury, nástupy a výstupy obchodních zástupců, zajištění školení. Hodnocení a zajišťování marketingových akcí, evidence stížností.
  1997 - 2004
  Úřad městské části Praha 6
  Administrativa , Administrativní pracovník
  Zajišťování veškeré informační, organizační a evidenční práce sekretariátu pro vedoucího oddělení, vedení centrální evidence smluv, soudních sporů a pohledávek, restitučních nároku. Pořizování zápisů z pracovních porad, vyřizování administrativní agendy vedoucího odboru. Provádění dílčích ekonomických rozborů, příprava ucelených částí rozpočtu včetně kontrolní činnosti. Příprava návrhů usnesení Rady a Zastupitelstva m. č. Praha 6. Vykonávání exekučních vystěhování z bytů.
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
 • Zájmy

  Ráda organizuji, zařizuji různé společenské akce 4 roky jsem byla členkou kulturního výboru při obci Stružnice, kde jsem měla možnost pořádat kulturní akce pro obec. Zároveň jsem starostou sboru dobrovolných hasičů, kde se podílím na přípravách akcí, které pořádáme ve spolupráci s obcí Stružnice, ale i samostatně jako sbor hasičů. Příprava společenských a kulturních akcí je mým koníčkem. Ráda zpracovávám tabulky a prezentace. Jsem komunikativní, zodpovědná a spolehlivá, ráda se učím a poznávám nové věci. Také ráda čtu různé žánry knih.
 • Trvalé bydliště

  Jezvé 102, Jezvé, Stružnice, 47108

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45