Foto: Robert N.
ID: 140128

Robert N.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  35 let


  Aktualizace 29.04.2013
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1997 - 2001
  SPŠ a VOŠ Kladno - Užitá geologie
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2011 - 2012
  BMK Servis; spol. s.r.o.
  Administrativa , Administrativní pracovník
  Příjem a výdej náhradních dílů, spotřebičů a zpracování v systému Money S5. Zpracování telefonických, osobních a internetových objednávek. Fakturace náhradních dílů a administrace servisních zakázek - reklamací. Přímý prodej, rezervace a přecenění náhradních dílů.
  2006 - 2011
  centrála - Tesco Stores ČR a.s.
  Marketing , Marketingový analytik
  Elektronická tvorba plánů pro prezentaci zboží v obchodech Tesco ČR a SR podle interních pravidel pro vystavování. Příprava podkladů a spolupráce s dodavateli a komerčním oddělením na update sortimentu. Tvorba rozhodovacího stromu zákazníka. Analýza a participace sortimentních skupin na prodejní ploše, návrhy řešení a jejich následná realizace prostřednictvím plánů pro vystavování, zvaných též planogramů. Elektronická distribuce planogramů pro obchodní jednotky interním systémem. Specializace na sortiment drogerie, mražené potraviny a nealkoholické nápoje.
  2004 - 2005
  Mega-Steel s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
  Velkoobchod s ušlechtilou ocelí. (nerez, žáruvzdor..) Aktivní vyhledávání nových partnerů - odběratelů v ČR a SR. Komunikace s obchodními partnery. Tvorba nabídek a realizace obchodů včetně zajištění dopravy. Správce malé kancelářské sítě + tvůrce loga společnosti. Tvorba reklamních stránek pro dceřinou společnost do regionálního měsíčníku Kamelot.
  2002 - 2003
  ČSL s.p. Ruzyně
  Doprava, zásobování a logistika , Pracovník letového provozu
  • Specialista zabezpečovacích zařízení Fyzická kontrola osob, zavazadel a nákladu před odletem. Práce s roentgenovým detekčním zařízením a detekrotem kovu. Odborně zaškolen pro vyhledávání nebezpečných předmětů, zbraní, drog, výbušnin a nástražných výbušných systémů podle mezinárodního bezpečnostního předpisu L-17.
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  středně pokročilá
  angličtina  -  středně pokročilá
  čeština  -  výborná
  slovenština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop
 • Zájmy

  Tvorba grafiky - potisků na trička - Adobe Photoshop; Tvorba taneční hudby - FL Studio; Zdravý životní styl; Malování; Videohry;
 • Trvalé bydliště

  Doležalova 1037/4, Praha, 19800

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45